נעים להכיר - עו"ד אהרן (ארי) וולק

אודות

שלום רב,

קוראים לי ארי וולק ואני עומד לרשותכם לצורך השקעה בנדל"ן בארצות הברית.

אני עו"ד שותף ומנהל מחלקת נדל"ן ארה"ב במשרד עורכי הדין אברהם ללום ושות'. ברבות השנים המשרד ייצג חברות ציבוריות, יזמים ועוד. כל אלו במספר רב של פרויקטים בארה"ב בהיקף של מאות יחידות דיור, ובשווי כספי של מעל 100 מיליון דולר. כולל פרויקט הדגל במנהטן. כך גם המשרד מייצג חברות יזמיות ציבוריות מהגדולות במשק הישראלי, בעסקאות נדל"ן בסכום של מעל מיליארד ₪!

יש לי ניסיון של 25 שנה בנדל"ן. כעו"ד, אני מתמחה בייצוג לקוחות לצורך איתור, רכישה, השבחה, השכרה ומכירה של נדל"ן בארצות-הברית. כבעל רישיון מתווך Realtor אני יודע לאתר הזדמנויות.

כ Home Inspector (מעין מהנדס תקן בבניה) אני יודע את כל מרכיבי הבניה של הבתים.

אני עומד לרשותם ללוות מקרוב את הפרויקטים לתקופה של שנים ארוכות.

אני אוהב במיוחד את מלאכת איתור הנכסים ועל כך גאוותי – שאני מחשיב את עצמי כמוכשר במיוחד במלאכה זו, של איתור נדל"ן מתחת למחיר השוק ועם פוטנציאל לרווח משמעותי.

תמיד, ללא יוצא מהכלל, המדובר בהשקעות באזורי Premium – במרכזי הערים הכי מבוקשות.

למרות ניסיונות לפתות אותי בדרכים רבות, אני מסרב לאתר עסקאות נדל"ן בפריפריה הרחוקה והמבודדת.

לאורך עשרות שנים בתחום זה של איתור הזדמנויות בנדל"ן פיתחתי כישורים וחושים: לרוב המדובר בנכסים עם פוטנציאל השבחה – אם באמצעות רכישת נדל"ן מתחת למחיר השוק. אם באמצעות הגדלת אחוזי בניה, בשיפוצים, במימון, במיתוג, באזור מתחדש ועוד.

את ניסיוני הרב בתחום של השקעות נדל"ן וניהול נכסים העליתי במספר רב של ספרים וקורסים כגון קורס השקעות נדלן ועוד ולהלן רשימה חלקית.

תוכלו להשתתף ולהנות מקורס מקוון בנושא מערכות חשמל בבתים בארצות הברית. בקורס אני סוקר צעד אחר צעד, מלווה במצגות ודוגמאות את כל חלקי מערכות החשמל של הבית. כמו גם את התקנים הנדרשים. אני אף מסביר ומתרגם מאנגלית לעברית את המונחים המקצועיים בתחום.

קורס בנושא מערכות חימום וקירור בבתים בארצות הברית. אלו לרוב המערכות היקרות ביותר ואשר מצריכות את התשלום השוטף הגבוה ביותר- חשמל או גז, נפט או סולר.

ישנם גם ספרים רבים בנושאים מקצועיים – המדריך לרכישת בית בארצות הברית. במדריך אני מפרט את כל הצעדים הנדרשים לצורך רכישת הבית. בספר תמצאו הסברים ותרגומים מאנגלית לעברית של כל המונחים הנדרשים בנושא משפטי, כלכלי, הנדסי, מימוני ועוד.

ישנם עוד ספרים מקצועיים כגון המדריך לבדיקת בית בארצות הברית. בספר אני מנגיש את מלאכת ה Home Inspector לבדיקת כל חלקי הבית. ישנו הספר הכל על גגות בית בארצות הברית. כך גם ספר בנושא דרכי מילוט מבתים בארצות הברית ועוד.

לימוד נדלן והקורסים מיועדים לציבור הרחב כמו גם לאדריכלים, שמאים, מודדים, קבלנים וכל יתר בעלי המקצוע העוסקים בתחום הנדל"ן.

מוזמנים להצטרף אל ערוץ הוידאו.

אני עובד באופן צמוד לבעלי מקצוע רלוונטיים, ויש לי קשרים לכל התחומים הרלוונטיים לצורך רכישת נדל"ן בארצות הברית. כך לגבי חברות לניהול נכסים, יועצי השקעות נדלן , חברת השקעות נדלן בארה"ב ,יועצי משכנתאות, כמובן מתווכים, עורכי דין מקומיים חברות קבלניות ועוד.

מעבר לניסיון המעשי, אני מחזיק ברישיון עו"ד בישראל, ובארצות הברית אני מחזיק ברישיון תיווך Realtor, רישיון בדק בתים Home Inspection (מעין שילב של מהנדס ושמאי), רישיון להוצאת היתרי בניה וביצוע עבודות שיפוצים, חבר במשרד Coldwell & Banker באיגוד  National Association of Realtors NAR, ב InterNACHI' רישיון כנוטריון ציבורי ועוד.

אני חבר במספר ארגונים חשובים אשר מסייעים לי מאוד. שהיום עבודת הצוות בנויה באופן שונה מאשר בעבר.

היום כל בעל מקצוע מחובר למספר רב של גופים חזקים, וותיקים ועשירים. עם כל גוף אני משתף פעולה באופן ממוקד. כך אני נעזר בכל גוף באופן מקסימלי.

למשל בארצות הברית אני חבר בגוף סופר מקצועי בשם InterNACHI אשר מספק את כל השירותים המקצועיים בכובע שלי כ Home Inspector. בנוסף, בארצות הברית אני חבר ב NAR היינו National Association Realtors. שהינו גוף הגג בעל עוצמה אדירה בארצות הברית. אין לתאר את הכוח שיש לאיגוד ברמה הארגונית והמקצועית.

אני אף חבר בחברת Coldwell & Banker אשר לה מעל לשלושת אלפים משרדים בארה"ב.